Preču grozs:
Jūsu grozā 0 prece(s)
Latviski  По-русски  In English Valūtas:
Preču Kategorijas
Dāvanas visiem
Preces uz vietas
Mājai un Birojam
Skaistums un veselība
Elektronika
Dāvanas
Datortehnika
Auto piederumi
Spēles un rotaļlietas
Sports un atpūta
Jūsu ekonomijai
Ieeja
E-mail:
Parole:
Jauna reģistrācija
Atgādināt paroli
 
 
 
 
Sākums Jaunumi Atlaides Akcijas Piegāde un
apmaksa
Par mums
Par mums

 Laipni lūgti mūsu internetveikalā Saiteg.com. Pie mums jūs varēsiet atrast un iegādāties pašas unikālākās, neparastākās un daudzveidīgākās preces. Mūsu uzņēmums piedāvā arī dažādu reklāmas produkciju. Jūs varat izvietot savu logo praktiski uz jebkuras preces mūsu mājas lapā. Jūs varat uzdāvināt saviem klientiem ne tikai pildspalvas ar Jūsu logo, bet arī stilīgas šķiltavas, lukturīšus, vai USB atmiņas kartes. Ar mūsu mājas lapas palīdzību Jūs variet virtuāli apmeklēt veikalu un izvēlēties preces no vairākām valstīm katrai gaumei.   

Katrs  no mums gaida Ziemassvētkus un katram patīk saņemt dāvanas, vai ne? Katrs gaida to mirkli, to brīdi, kad var pieskriet pie egles un zem tās atrast dāvanu pakas, kurās atrodas mīļas dāvaniņas. Tāpat saņemot paku no Mums, Jūs atcerēsieties to mirkli, Ziemassvētku mirkli, kas ir un būs vienmēr patīkams ikvienam no mums, un tas prieks arī paliks mūsu sirdī. Jūsu draugam drīz dzimšanas diena? Jūs varētu viņu iepriecināt ar kādu interesantu un oriģinālu dāvanu! Tikai iedomājaties, drauga prieku un pārsteigumu, kad viņš to saņems. Mūsu veikals piedāvā preces jebkurai gaumei, starp kuriem Jūs obligāti atradīsiet tieši to preci, kuru noteikti gribēsies iegādāties paši, vai uzdāvināt draugam jebkuros svētkos.  

Mūsu mājas lapas galvenā priekšrocība ir bezmaksas piegāde jebkurā pasaules malā ar 100% garantiju, ka sūtījums veiksmīgi nonāks pie klienta, tāpat mēs piedāvājam plašu sortimenta klāstu, kas pastāvīgi paplašinās.

 Mēs nodarbojamies ne tikai ar mazumtirdzniecību, bet arī ar vairumtirdzniecību. Mums ir noslēgti līgumi ar dažādiem piegādātājiem, tādēļ ar mūsu palīdzību Jūs varat pasūtīt jebkuru produkciju pa minimālām cenām  un veiksmīgi izplatīt to savā pilsētā. Vairumā var pasūtīt jebkuru izvietoto preci mūsu mājas lapā.

 Mēs esam atvērti sadarbībai un izskatīsim jebkurus piedāvājumus. Parūpēsimies par Jūsu produkcijas informācijas  izvietošanu mūsu mājas lapā. Sadarbība ar mums nodrošinās Jūsu preces izplatīšanu visa pasaulē. Jūs arī varat pasūtīt  mūsu produkciju un aizpildīt ar to sava veikala plauktus.

 Vēlam Jums veiksmīgus pirkumus un labu noskaņojumu.
Ar cieņu,
Saiteg.com administrācija

Mūsu rekvizīti:

SIA “SAITEGS”
Reģ.Nr.40103812664
Dzērbenes iela 14, Rīga, Latvija LV-1006
GSM: +371 27006335


 

Cienījamais klient, ja preces nav birojā tad pasūtījums tiek piegādāts pa pastu 2-3 nedēļu laikā, kopš pasūtījuma apmaksas brīža!

 

Biroja darba laiks Rīgā:

Pirmdien:      10:00-18:00

Otrdien:        10:00-18:00

Trešdien:      10:00-18:00

Ceturtdien:    10:00-18:00

Piektdien:      10:00-17:00

Sestdien:              -

Svētdien:              -

Precīza biroja adrese: Berzaunes iela 9, 2 stavs, domofona poga 22

Biroja telefona numurs: +371 67840982


Visus jautājumus un ierosinājumus sūtiet mums caur kontakt formu. Mūsu atbilde neliks Jums gaidīt!

Kontaktu forma
 
 Jūsu vārds: 
 Jūsu E-mail: 
 Tālrunis: 
 Temats: 
 Teksts: