Preču grozs:
Jūsu grozā 0 prece(s)
Latviski  По-русски  In English Valūtas:
Preču Kategorijas
Dāvanas visiem
Preces uz vietas
Mājai un Birojam
Skaistums un veselība
Elektronika
Dāvanas
Datortehnika
Auto piederumi
Spēles un rotaļlietas
Sports un atpūta
Jūsu ekonomijai
Ieeja
E-mail:
Parole:
Jauna reģistrācija
Atgādināt paroli
 
 
 
 
Sākums Jaunumi Atlaides Akcijas Piegāde un
apmaksa
Par mums
Piegāde un apmaksa
Piegādi var veikt visā pasaulē.

1.solis. Izvēlieties preci un noformējiet pasūtījumu.

 Veikt pirkumu pie mums ir ļoti vienkārši. Reģistrācija nav obligāta, bet tā Jums iespējams palīdzēs kādiem citiem pasūtījumiem. Jums ir tikai jāizvēlas prece ko vēlaties pasūtīt un jāaizpilda anketa, kurā jānorāda piegādes adrese.

2.solis. Saņemiet rēķinu uz Jums norādīto e-pasta adresi.

 Pasūtījumu noformēšanā Jums jāizvēlas viena no apmaksas sistēmām. Gadījumā, ja Jūs vēlaties veikt maksājumu caur bankas kontu, tad nepieciešams būs samaksāt rēķinu, kas būs pienācis uz Jums norādīto e – pasta adresi.

3.solis. Sagaidiet apstiprinājumu par samaksāto rēķinu.

Pēc naudas saņemšanas, mēs Jums nosūtīsim apstiprinājumu par un noformēsim pasūtījumu.

4.solis. Saņemiet pasūtījumu pastā.

Atkarībā no Jūsu atrašanās vietas pasūtījums tiks piegādāts no 10-25 dienām (pasta darba laikā).  Piegāde uz jebkuru valsti ir  bezmaksas, tieši no ražotāja. Pēc tam, kad Jūsu pasūtījums tiks nogādāts pastā, Jums pienāks ierakstīta vēstule no pasta par preces saņemšanu, un atliks šo preci tikai izņemt.

Prece tiek nosūtīta tikai pēc pasūtījuma apmaksas.

Cienījamie klienti katrā valsti ir savi noteikumu pasta sūtījumu saņemšanai, tādēļ vēlams iepriekš sazināties ar mums pirms pasūtījuma veikšanas un noskaidrot šo jautājumu.

Kā apmaksāt pirkumu

   Dotajā brīdī mēs pieņemam apmaksu caur sekojošām apmaksas sistēmām:

 1. Apmaksāt pirkumu var skaidrā naudā mūsu birojā

 2. Kā arī, jūs varat apmaksāt pasūtījumu ar bankas pārstatījumu uz internet veikala kontu. Pēc pasūtījuma uz jūsu e-mail atnāks rēķins ar mūsu rekvizītiem, kuru apmaksāt var gan caur internetbanku gan tieši bankā, obligāti norādot pasūtījuma numuru.

3. Lai apmaksāt pirkumu caur PayPal sistēmu ir nepieciešams izvēlēties šo apmaksas veidu, pēc kā sistēma automātiski nosūtīs Jūs uz PayPal mājas lapu, kur būs nepieciešams norādīt Jūsu datus  un informāciju no bankas kartes, vai vienkārši ielogoties, ja Jūs jau esiet piereģistrēts  sistēmā. Tālāk PayPal sistēma pārskaita naudu no Jūsu bankas kartes uz veikala rēķinu. Dota apmaksas sistēma ir viena no visdrošākām, tā neparada Jūsu kartes numuru un pirkumi, kas ir apmaksāti caur šo sistēmu parādās Jūsu bankas kontā.

4. Jūs varat apmaksāt savu pirkumu Internet-veikalā ar starptautisko maksājumu karti Visa un MasterCard. Lai maksātu ar karti noformējot pasūtījumu izvēlēties maksājuma veidu – ar karti. Atvērtajā logā ievadiet Jūsu kartes datus (kartes īpašnieka vārds, uzvārds, 16 zīmju kartes numuru, derīguma termiņu un 3 zīmju CV numuru. Pēc datu ievadīšanas nospiediet „Apmaksāt”.

   Visas transakcijas ir pilnīgi drošas — mēs savā serverī neglabājam nekādas maksājuma informācijas (PIN kodus, kredītkaršu numurus). Maksājuma apstrādāšanas process tiek veikts drošajos apmaksas sistēmu serveros.

Veikala darba režīms

   Pasūtījumi tiek pieņemti visu diennakti un apstrādāti darba laikā

   Sūtiet mums Jūsu  jautājumus un ierosinājumus — mēs tos obligāti izskatīsim!